Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKRIN, 2 st., allmoge, 1800-tal, polykromt bemålade med dekor av blomster och rankor, beslag i smide, höjd ca 24 cm
Allmänt slitage och färgbortfall, nyckel saknas
602209
2018-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här