Byrå gustaviansk stil
2018-12-29
602210
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, gustaviansk stil, fanérat i olika träslag, beslag i mässing, höjd ca 73, 88x42 cm, nyckel finns
Bruksslitage