Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL MALMSTEN, "Lilla Furulid", fåtölj, klädd i rödrandig klädsel, sitthöjd ca 40 cm
PROVENIENS
Från Carl och Siv Malmstens bibliotek, i deras hem i Bergshamra.
Bruksslitage
602211
2018-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här