Carl Malmsten Lilla Furulid

Carl Malmsten Lilla Furulid
Carl Malmsten Lilla Furulid
Carl Malmsten Lilla Furulid
Carl Malmsten Lilla Furulid
Carl Malmsten Lilla Furulid
Carl Malmsten Lilla Furulid
Carl Malmsten Lilla Furulid
Carl Malmsten Lilla Furulid
Carl Malmsten Lilla Furulid
Carl Malmsten Lilla Furulid

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL MALMSTEN, "Lilla Furulid", fåtölj, klädd i rödrandig klädsel, sitthöjd ca 40 cm

PROVENIENS

Från Carl och Siv Malmstens bibliotek, i deras hem i Bergshamra.

Bruksslitage

602211

2018-12-28