Skrivbord 1800-tal Karl Johan

Skrivbord 1800-tal Karl Johan
Skrivbord 1800-tal Karl Johan
Skrivbord 1800-tal Karl Johan
Skrivbord 1800-tal Karl Johan
Skrivbord 1800-tal Karl Johan
Skrivbord 1800-tal Karl Johan
Skrivbord 1800-tal Karl Johan
Skrivbord 1800-tal Karl Johan
Skrivbord 1800-tal Karl Johan
Skrivbord 1800-tal Karl Johan
Skrivbord 1800-tal Karl Johan
Skrivbord 1800-tal Karl Johan

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerat med mahogny, beslag i mässing, fothylsor i form av lejontassar, höjd ca 74, 125x79 cm, nyckel finns

Slitage, fläckar, blekt, tidigare läderklädd skiva, sprickor, ben med skada, nyckel finns

602219

2019-01-03