Skrivbord 1800-tal Karl Johan
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORD, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerat med mahogny, beslag i mässing, fothylsor i form av lejontassar, höjd ca 74, 125x79 cm, nyckel finns
Slitage, fläckar, blekt, tidigare läderklädd skiva, sprickor, ben med skada, nyckel finns
602219
2019-01-03