Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, med marmorskiva, rokokostil, fanerad med olika träslag, höjd ca 76 90x41 cm
Bruksslitage, en nyckelskylt saknar skruv, skågat i backstycket, nyckel saknas
602224
2018-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här