Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, med marmorskiva, rokokostil, fanerad med olika träslag, höjd ca 76 90x41 cm

Bruksslitage, en nyckelskylt saknar skruv, skågat i backstycket, nyckel saknas

602224

2018-12-29