Claes Caspersson oljemålning

Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAES CASPERSSON (född 1953): (2) Fönsterutsikter, signerade, olja på duk, ca 46x38 cm vardera

Lös i ram

602230

2018-12-29