Arnold Hagström
2018-12-28
602237
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ARNOLD HAGSTRÖM (född 1958): (2) kompositioner, 2 st., signerade, daterade samt numrerad, färgetsningar, bladmått ca 64x76 cm