Bert Håge Häverö

Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Gamle Janne Mattson Lyssnaride på väderleksrapporten´´, signerad och daterad Bert-Håge-Häverö 1976, olja på duk, ca 27x35 cm

602245

2018-12-29