Spritkompass Bergen Nautik

Spritkompass Bergen Nautik
Spritkompass Bergen Nautik
Spritkompass Bergen Nautik
Spritkompass Bergen Nautik
Spritkompass Bergen Nautik
Spritkompass Bergen Nautik
Spritkompass Bergen Nautik
Spritkompass Bergen Nautik

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOMPASS, 1900-talets början, Bergen Nautik, märkt No 0229, Patt 921, i träschatull, schatullets storlek ca 16x27,5x27,5 cm

Glas med nagg

602257

2019-01-01