Ephraim Ståhl stolar
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STOLAR, 3+3, 3 st sengustavianska och märkta ES för Ephraim Ståhl samt med stolmakarämbetets sigill, 3 st sentida kopior, sitthöjd ca 45
Skador, lagningar, spår efter insektsangrepp, senare bemålning, renoverade, kompletterade
602260
2018-12-28