Ephraim Ståhl stolar

Ephraim Ståhl stolar
Ephraim Ståhl stolar
Ephraim Ståhl stolar
Ephraim Ståhl stolar
Ephraim Ståhl stolar
Ephraim Ståhl stolar
Ephraim Ståhl stolar
Ephraim Ståhl stolar
Ephraim Ståhl stolar
Ephraim Ståhl stolar
Ephraim Ståhl stolar
Ephraim Ståhl stolar
Ephraim Ståhl stolar
Ephraim Ståhl stolar

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 3+3, 3 st sengustavianska och märkta ES för Ephraim Ståhl samt med stolmakarämbetets sigill, 3 st sentida kopior, sitthöjd ca 45

Skador, lagningar, spår efter insektsangrepp, senare bemålning, renoverade, kompletterade

602260

2018-12-28