Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STAFFAN SNIDARE (född 1939): (3), stockholmsmotiv, signerade Staffan Snidare, handkolorerade etsningar, bildmått 6x9, 8x5,5 resp 8x5,5 cm
602264
2018-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här