Staffan Snidare etsningar

Staffan Snidare etsningar
Staffan Snidare etsningar
Staffan Snidare etsningar
Staffan Snidare etsningar
Staffan Snidare etsningar
Staffan Snidare etsningar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN SNIDARE (född 1939): (3), stockholmsmotiv, signerade Staffan Snidare, handkolorerade etsningar, bildmått 6x9, 8x5,5 resp 8x5,5 cm

602264

2018-12-29