Bo E Lundqvist blandteknik

Bo E Lundqvist blandteknik
Bo E Lundqvist blandteknik
Bo E Lundqvist blandteknik
Bo E Lundqvist blandteknik

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO E LUNDQVIST (född 1934): Komposition, signerad och daterad Bo E Lundqvist -86, gouache, tusch och collage, 119x885 cm

Ej examinerad ur ramen

602265

2018-12-28