Trädgårdsurnor 1 par 1800-tal

Trädgårdsurnor 1 par 1800-tal
Trädgårdsurnor 1 par 1800-tal
Trädgårdsurnor 1 par 1800-tal
Trädgårdsurnor 1 par 1800-tal
Trädgårdsurnor 1 par 1800-tal
Trädgårdsurnor 1 par 1800-tal
Trädgårdsurnor 1 par 1800-tal
Trädgårdsurnor 1 par 1800-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 1800-tal, barockstil, lejonmaskaroner, gjutjärn, rödmålade, höjd ca 44, diameter 55 cm

PROVENIENS: Taxinge-Näsby

Avslag, slitage och skador

602269

2018-12-28