Klubbat för:
8 400 SEK
12 000 SEK
MICHIEL JANSZ. VAN MIEREVELD, hans efterföljare, (omkring 1700): Porträtt av Gustav II Adolf, olja på duk fäst på pannå, ca 75,5x53 cm
Fuktskador på bakstycket, duk limmad på pannå
602288
2019-05-26