Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KORNETT, 1800-tal (1863-1895), Joseph Higham, märkt "Exhibition 1862, prizemedal awarded to J. Higham maker, 2 Victoria st & 131 Gt Ducie st Manchester 6866", total längd 32 cm
Bucklor
602294
2019-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här