Karl Emanuel Jansson

Karl Emanuel Jansson
Karl Emanuel Jansson
Karl Emanuel Jansson
Karl Emanuel Jansson
Karl Emanuel Jansson
Karl Emanuel Jansson

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

300 EUR

KARL EMANUEL JANSSON (1846-1874) Stuginteriör, osignerad, olja på duk, uppfodrad på pannå, 12x15 cm

Intygar, Ingeborg Lönnblad

602302

2019-01-15