Stig Lindberg

Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, vas, Gustavsberg, fajans, polykrom dekor av blommor, signerad Gustavsbergs Studiohand F 138, höjd 26 cm

Krackeleringar

602305

2018-12-29