Peter Freudentahl litografi

Peter Freudentahl litografi
Peter Freudentahl litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komposition, signerad och daterad Peter Freudenthal 1983, 17/91, färglitografi, ca 63x80 cm

602307

2018-12-28