Ytterfoder 17/1800-tal i mässing

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YTTERFODER, mässing, 1700/1800-tal, genombruten dekor med rocailler och bladverk, ringhänklar med lejonmaskaroner och tassfötter, höjd ca 22, 50x31 cm

Slitage, lagning

602320

2019-01-08