Ytterfoder ett par 17/1800-tal i mässing

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YTTERFODER, ett par, mässing, 1700/1800-tal, ringhänklar med lejonmaskaroner och tassfötter, höjd ca 15, 26x22 cm

Slitage

602324

2019-01-08