Axel Lind oljemålning

Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL LIND (1907-2011): Vinterklätt kustlandskap, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 65x89 cm

602327

2018-12-29