Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
NORMAN LEWIS (USA, 1909-1979): Abstrakt komposition, signerad Norman Lewis, akvarell, ca 22x15 cm
PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund
Examinerad ur ram
602331
2018-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här