Norman Lewis akvarell

Norman Lewis akvarell
Norman Lewis akvarell
Norman Lewis akvarell
Norman Lewis akvarell
Norman Lewis akvarell
Norman Lewis akvarell

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

NORMAN LEWIS (USA, 1909-1979): Abstrakt komposition, signerad Norman Lewis, akvarell, ca 22x15 cm

PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund

Examinerad ur ram

602331

2018-12-29