Kaapo Wirtanen

Kaapo Wirtanen
Kaapo Wirtanen
Kaapo Wirtanen
Kaapo Wirtanen
Kaapo Wirtanen
Kaapo Wirtanen

Såld för:

40 EUR

Utropspris

150 EUR

KAAPO WIRTANEN (1886-1959) Kamp, signerad, akvarell, 66x52 cm

602335

2019-01-15