Kista kamfer

Kista kamfer
Kista kamfer
Kista kamfer
Kista kamfer
Kista kamfer
Kista kamfer
Kista kamfer
Kista kamfer
Kista kamfer
Kista kamfer
Kista kamfer
Kista kamfer

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, 1900-talets första hälft, sannolikt Kina, kamfer med mässing beslag, höjd ca 37, 74x35 cm

Slitage, torrsprickor, märken, repor

602338

2018-12-28