Slaglåsgevär 1800-tal

Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-talets andra hälft, dubbelpipigt, bakåtvända lås, halvstock i valnöt med nätskuren kolvhals, längd ca 126 cm

Smärre bortfall på stocken, märken, ena låset håller i spänn i båda lägena

602341

2019-05-26