Claes Caspersson olja

Claes Caspersson olja
Claes Caspersson olja
Claes Caspersson olja
Claes Caspersson olja

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

CLAES CASPERSSON (född 1953): Blomsterstilleben i fönster, signerad Claes Caspersson, olja på duk, ca 73x60 cm

Oramad

602344

2018-12-29