Kaapo Rissala

Kaapo Rissala
Kaapo Rissala
Kaapo Rissala
Kaapo Rissala
Kaapo Rissala
Kaapo Rissala
Kaapo Rissala
Kaapo Rissala

Klubbat för:

420 EUR

Utropspris

500 EUR

KAAPO RISSALA (1900-1971) Äppelplockerskor, signerad, olja på duk, 110x180 cm

602345

2019-01-15