Claes Caspersson olja

Claes Caspersson olja
Claes Caspersson olja
Claes Caspersson olja
Claes Caspersson olja

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CLAES CASPERSSON (född 1953): I trädgården, signerad Claes Caspersson, olja på duk, ca 60x73 cm

602348

2019-01-02