Ljusstake

Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKE, 1600-tal, renässans, mässing, höjd ca 13 cm

Lagning

602353

2018-12-28