Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
400 EUR
SEPPO NÄÄTÄNEN (1920-1964) Förarbete till altartavla, signerad samt daterad 1947, olja på duk 200x120 cm
Litet hål i duken, smärre skador
602356
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här