Seppo Näätänen

Seppo Näätänen
Seppo Näätänen
Seppo Näätänen
Seppo Näätänen
Seppo Näätänen
Seppo Näätänen
Seppo Näätänen
Seppo Näätänen

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

400 EUR

SEPPO NÄÄTÄNEN (1920-1964) Förarbete till altartavla, signerad samt daterad 1947, olja på duk 200x120 cm

Litet hål i duken, smärre skador

602356

2019-01-15