Eero Snellman

Eero Snellman
Eero Snellman
Eero Snellman
Eero Snellman
Eero Snellman
Eero Snellman
Eero Snellman
Eero Snellman

Såld för:

940 EUR

Utropspris

800 EUR

EERO SNELLMAN (1890-1951) Schackspelare, signerad samt otydligt daterad, olja på duk, 105x117 cm

Utställning, Tikanojas konsthem 9.5-16.8 1998

602358

2019-01-15