Rolf Sandqvist

Rolf Sandqvist
Rolf Sandqvist
Rolf Sandqvist
Rolf Sandqvist
Rolf Sandqvist
Rolf Sandqvist
Rolf Sandqvist
Rolf Sandqvist

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

500 EUR

ROLF SANDQVIST (1919-1994) "Equatoria (Galapagos)", signerad samt daterad 1984, tempera på duk, 95x130 cm

602361

2019-01-15