Werner Åström

Werner Åström
Werner Åström
Werner Åström
Werner Åström
Werner Åström
Werner Åström
Werner Åström
Werner Åström

Såld för:

320 EUR

Utropspris

400 EUR

WERNER ÅSTRÖM (1885-1979) Sittande man, signerad samt daterad 1922, olja på duk, 100x84 cm

Utställning, Werner Åström minnesutställning 1986

602364

2019-01-15