Figurin Kina tupp

Figurin Kina tupp
Figurin Kina tupp
Figurin Kina tupp
Figurin Kina tupp
Figurin Kina tupp
Figurin Kina tupp
Figurin Kina tupp
Figurin Kina tupp
Figurin Kina tupp
Figurin Kina tupp

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, sten, Kina, 1900-talets andra hälft, i form av tupp, höjd inkl. sockel ca 13 cm, monterad, etui (ej original) medföljer

Nagg, lagning

602368

2018-12-30