Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAVID PAYNE (England, 1844-1891): ´´Corn-field´´, signerad ´´David Payne´´ och även a tergo samt daterad a tergo 1875, olja på duk, 41x66 cm
Krackelyr, mindre förlust av färg
602369
2018-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här