Bordslampa Restauration

Bordslampa Restauration
Bordslampa Restauration
Bordslampa Restauration
Bordslampa Restauration
Bordslampa Restauration
Bordslampa Restauration
Bordslampa Restauration
Bordslampa Restauration
Bordslampa Restauration
Bordslampa Restauration
Bordslampa Restauration
Bordslampa Restauration
Bordslampa Restauration
Bordslampa Restauration

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORDSLAMPA, Restauration, Frankrike, brännförgylld och mörkpatinerad brons, fyrkantig fotplatta med akantus- och palmettornamentik, balusterformad pelare krönt av Amor stående på halvsfär, höjd 68,5 cm

Smärre slitage, konverterad kandelaber

602370

2018-12-29