Bordslampa Restauration
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BORDSLAMPA, Restauration, Frankrike, brännförgylld och mörkpatinerad brons, fyrkantig fotplatta med akantus- och palmettornamentik, balusterformad pelare krönt av Amor stående på halvsfär, höjd 68,5 cm
Smärre slitage, konverterad kandelaber
602370
2018-12-29