Mikael Persbrandt färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MIKAEL PERSBRANDT (född 1963): ´´Magic´´, signerad Mikael Persbrandt, numrerad 40/90, färglitografi, bladstorlek ca 86x60 cm

Ej examinerad ur ramen

602373

2018-12-28