Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, förgylld i trä samt pastellage med svart stenskiva på toppen, 1900-talets mitt, höjd ca 86 cm, 26x26 cm

602378

2019-01-10