Ljusstakar 1800-tal mässing

Ljusstakar 1800-tal mässing
Ljusstakar 1800-tal mässing
Ljusstakar 1800-tal mässing
Ljusstakar 1800-tal mässing
Ljusstakar 1800-tal mässing
Ljusstakar 1800-tal mässing
Ljusstakar 1800-tal mässing
Ljusstakar 1800-tal mässing

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, mässing, empirestil, höjd 23 cm, fyllda fötter

Slitage och skador

602394

2018-12-28