Stanislaw Zoladz färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Sjöfåglar, signerad och daterad Stanislaw Zoladz 2001, 94/350, färglitografi, bladmått ca 57x85 cm

Saknar glas, bladet med smärre reva

602396

2018-12-28