Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Sjöfåglar, signerad och daterad Stanislaw Zoladz 2001, 94/350, färglitografi, bladmått ca 57x85 cm
Saknar glas, bladet med smärre reva
602396
2018-12-28