Potpurriurna Marieberg 1700-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

POTPURRIURNA, fajans, Marieberg, 1700-talets andra del, reliefdekor av blommor och bladgirlander, höjd ca 24 cm

Skador, lagningar

602400

2019-01-08