Byrå sengustaviansk stil
2018-12-29
602415
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, sengustaviansk stil, fanérad i mahogny, huggen konturerad kalkstensskiva, beslag, listverk och fothylsor i mässing, höjd ca 82, 48x85 cm
Slitage, märken, nyckel saknas, fanerbortfall