Verner Åkerman

Verner Åkerman
Verner Åkerman
Verner Åkerman
Verner Åkerman
Verner Åkerman
Verner Åkerman
Verner Åkerman
Verner Åkerman
Verner Åkerman
Verner Åkerman

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

VERNER ÅKERMAN (1854-1903): Perlan, marmor, signerad V Åkerman, höjd 27,5 cm

Nagg

602418

2018-12-29