Golfbag med 6 klubbor

Golfbag med 6 klubbor
Golfbag med 6 klubbor
Golfbag med 6 klubbor
Golfbag med 6 klubbor
Golfbag med 6 klubbor
Golfbag med 6 klubbor
Golfbag med 6 klubbor
Golfbag med 6 klubbor
Golfbag med 6 klubbor
Golfbag med 6 klubbor
Golfbag med 6 klubbor
Golfbag med 6 klubbor

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

GOLFBAG MED 6 KLUBBOR, Palmgrens, Stockholm, golfbag, svart präglat skinn med cognacsfärgade läderdetaljer, 6 st klubbor, 1900-talets första hälft, bl a, Walker, L Auchterlonie

Slitage

602420

2019-01-08