Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
GOLFBAG MED 6 KLUBBOR, Palmgrens, Stockholm, golfbag, svart präglat skinn med cognacsfärgade läderdetaljer, 6 st klubbor, 1900-talets första hälft, bl a, Walker, L Auchterlonie
Slitage
602420
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här