Leksaksbil

Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PRÄMETA BUICK 405, 1950-tal, silverfärgad metall, urverksdriven med tre hastigheter och revers, automatisk och nonautomatisk styrning, längd 14, med originalnyckel

Bruksslitage, släppt från sockel

602431

2018-12-29