Ikon Grekland

Ikon Grekland
Ikon Grekland
Ikon Grekland
Ikon Grekland

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IKON, 1800-/1900-tal, Jesu frambärande i templet, Grekland, tempera på pannå, signerad, ca 28x21,5 cm

Omfattande renovering och påbättring

602440

2018-12-29