Ikoner Ryssland

Ikoner Ryssland
Ikoner Ryssland
Ikoner Ryssland
Ikoner Ryssland

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKONER, 2 st, 1800-/1900-tal, Ryssland, "Heliga Guds moders beskydd" samt "Johannes döparens huvud på fat", olja på pannå, ca 22x17,5 respektive 11x8,5 cm

Den större med skador retuscher

602443

2018-12-29