Ikoner Ryssland
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IKONER, 2 st, 1800-/1900-tal, Ryssland, "Heliga Guds moders beskydd" samt "Johannes döparens huvud på fat", olja på pannå, ca 22x17,5 respektive 11x8,5 cm
Den större med skador retuscher
602443
2018-12-29